۴
نماینده طبس در مجلس شورای اسلامی از صندوق نوآوری و شکوفایی بازدید کرد
۱۴ شهریور ۱۳۹۷
۱۴۷۸
برگزاری ٣۶ جلسه مشاوره عارضه یابی و ١۶ جلسه ارایه تسهیلات صندوق به شرکت های دانش بنیان گیلان
۲۱ شهریور ۱۳۹۷

رییس صندوق نوآوری و شکوفایی به استان گیلان سفر کرد

site 1به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر بهزاد سلطانی که به همراه مدیران و کارشناسان صندوق نوآوری و شکوفایی به استان گیلان سفر کرده است، پس از بازدید از دانشگاه فنی و حرفه ای استان ، از تعدادی شرکت های دانش بنیان و فناور این استان از جمله نیوساد، ماشین سازی اندیشه شمال، شعله صنعت و شرکت ریز جلبکی پارسیان بازدید کرد.

همچنین رییس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی در جلسه ای در پارک علم و فناوری گیلان با مدیران شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور استان گیلان دیدار کرد.
سلطانی در این جلسه ضمن تشریح فعالیت های صندوق نوآوری و شکوفایی و معرفی خدمات و تسهیلات صندوق ، به بررسی آخرین وضعیت شرکت های دانش بنیان استان گیلان و راه های بهره برداری بیشتر از حمایت ها پرداخت.

۷۹
همچنین در راستای این سفر ،مدیران و کارشناسان صندوق ضمن مذاکره با مدیران عامل، نمایندگان شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور به بررسی مشکلات، چالش ها و آخرین وضعیت شرکت ها در جهت استفاده از تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی پرداختند.
طبق آخرین آمار، تعداد شرکت های دانش بنیان استان گیلان ۶۰ شرکت بوده که در حال حاضر ٣٧ شرکت دارای اعتبار دانش بنیانی بوده که از این تعداد شرکت ۵۲ درخواست به صندوق نوآوری شکوفایی ارائه شده است.
صندوق در طی ۵ سال اخیر برای ۲۲ شرکت این استان ۳۰ مصوبه به ارزش ۴/۴ میلیارد تومان تصویب نموده است.

همچنین تعداد طرح های خاتمه یافته (کالای دانش بنیان ایرانی ) گیلان، ۱۶ طرح به ارزش ۲ میلیارد تومان است.