۹۸۵
امضای تفاهم نامه مرکز منطقه ای (هاب) توانمندسازی بین پارک علم و فناوری استان خراسان رضوی و صندوق نوآوری و شکوفایی
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
۵۶۴۱
نشست رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با فعالان اقتصادی استان خراسان رضوی
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

نمایشگاه محصولات خاتمه یافته فنی استان خراسان رضوی برگزار شد

۹۸۷

۹۸۷نمایشگاهی از مجموعه شرکت­ های دانش بنیان مورد حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در استان خراسان رضوی برگزار شد. در این نمایشگاه ۳۰ شرکت از مجموع ۵۵ شرکت دانش بنیان دارای طرح­ های با خاتمه موفق تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در این مراسم که با هدف حمایت از بازار کالای ایرانی و در راستای شعار سال ۹۷، در مجموعه اتاق بازرگانی استان خراسان رضوی صورت پذیرفت، شرکت­ های استان خراسان رضوی حاضر در نمایشگاه محصولات خود را که با حمایت و تسهیلات مالی صندوق نوآوری و شکوفایی تولید کرده بودند، به نمایش گذاشتند.

این مجموعه از میان بیش از ۸۷۰ طرح خاتمه یافته موفق صندوق نوآوری و شکوفایی که در استان خراسان رضوی بودند، انتخاب شده­ اند.

۵۴

ایجاد این نمایشگاه­ ها که از استان آذربایجان شرقی در سفر استانی اخیر هیات دولت آغاز شد، در سایر استان­ها به شرط داشتن طرح با خاتمه فنی موفق به منظور بازارسازی و آشنایی بخش­ های خریدار دولتی و خصوصی با توانمندی­های شرکت­ های دانش بنیان، برگزار خواهد شد.

با توجه به اینکه مجموعه شرکت­ های دانش بنیان که با تجاری­ سازی علم و دانش بومی سعی در تامین نیازهای کشور دارند، به عنوان مهمترین ارکان اقتصاد مقاومتی محسوب شده و انتظار می­رود با تقویت روزافزون آنها از یک سو و خرید کالاهای تولید شده توسط این شرکت­ ها توسط وزارت­ها، ارگان­های دولتی و شرکت­ های بخش خصوصی، امکان توانمندشدن این مجموعه­ ها فراهم گردد.