۹۸۷
نمایشگاه محصولات خاتمه یافته فنی استان خراسان رضوی برگزار شد
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
۵۶۸۹۵
حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از ۷۵ درصد شرکت‌های دانش‌بنیان
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

نشست رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با فعالان اقتصادی استان خراسان رضوی

۵۶۴۱

۵۶۴۱نشست رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با فعالان اقتصادی استان خراسان رضوی با محوریت تشریح قابلیت ها و ظرفیتهای صندوق در اتاق بازرگانی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در سفر دکتر بهزاد سلطانی که در راستای سفر دولت تدبیر و امید و یک روز قبل از سفر رئیس جمهور صورت گرفته است، رئیس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی درجمع مسئولان صنایع استان و مدیران عامل شرکت های دانش بنیان و مراکز رشد استان خراسان رضوی حضور به هم رساندند.

در این نشست دکتر سلطانی به معرفی و تشریح قایلیت ها و ظرفیت های صندوق نوآوری و شکوفایی پرداخت و انواع تسهیلات و خدمات رسانی به شرکت های دانش بنیان  و انواع همکاری با همین شرکت ها در پی شکوفایی اقتصادی آنها در استان خراسان رضوی را شرح داد.

درادامه دکتر سلطانی ضمن تشریح چشم اندازهای صندوق در آینده به گزارشی در خصوص آخرین آمار همکاری های شرکت های دانش بنیان استان خراسان رضوی و صندوق نوآوری و شکوفایی اشاره کرد و افزود: تاکنون ۷۵ درصد از شرکت‌های دانش‌بنیان از حمایت‌های این صندوق بهره‌مند شده‌اند.

وی در ادامه افزود:خراسان رضوی ۸ درصد جمعیت کشور را تشکیل می‌دهد و ۱۶۵ شرکت دانش‌بنیان یعنی کمتر از ۵ درصد در این استان فعالیت‌ می‌کنند. ۶ درصد مصوبه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی متعلق به خراسان رضوی بوده که این آمار نشان می‌دهد این استان هنوز از تمام ظرفیت خود استفاده نکرده است.

در پایان این نشست، رئیس و کارشناسان صندوق نوآوری و شکوفایی به سوالات و ابهامات ذهنی مدیران عامل شرکتهای دانش بنیان پاسخ دادند.