site 21
دکتر ملکی‌فر در اختتامیه گردهمایی فناورانه صنعت خودرو: هدف صندوق نوآوری اتصال غول‌ها‌ی صنعتی کشور به شرکت‌های دانش بنیان است
۱۷ مهر ۱۳۹۸
site 21
مدیرعامل ایران خودرو ‌در اختتامیه گردهمایی فناورانه صنعت خودرو: همکاری صنایع بزرگ با شرکت‌های دانش بنیان یک رابطه برد – برد است
۱۷ مهر ۱۳۹۸

دکتر وحدت در اختتامیه گردهمایی فناورانه صنعت خودرو: مهمترین هدف صندوق نوآوری برقراری ارتباط میان شرکت‌های بزرگ صنعتی و شرکت‌های دانش بنیان است

site 21

site 21

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی، مهمترین هدف این صندوق را برقراری ارتباط میان شرکت‌های دانش بنیان با شرکت‌های بزرگ صنعتی عنوان کرد و از شرکت‌های دانش بنیان خواست نیازهای خود را برای تسهیل‌گری در این رابطه به صندوق نوآوری اعلام کنند.
به گزارش روابط عمومی‌ صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، دکتر علی وحدت در مراسم اختتامیه گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت‌‌های دانش بنیان و استارت آپ‌های صنعت خودرو، بیان کرد: اگر در کنار تاسیس مراکز نوآوری به سمت نوآوری باز و استقبال از شرکت‌های دانش بنیان و نوآور نرویم، مسیر توسعه را طولانی‌تر خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: صنعت خودروسازی در کشور باید مسیر خود را اصلاح کند، برای مثال مجموعه‌ای مانند ایران خودرو به عنوان مهمترین شرکت خودروسازی کشور، اگر مسیر خود را اصلاح نکند، روزی خواهد رسید که دیگر خودروساز نخواهد بود و شرکتی که هم‌اکنون در حوزه آی‌تی فعال است، خودروساز کشور خواهد شد؛ لذا امیدوارم مدیران ایران خودرو بتوانند بر مسایل و مشکلاتی که وجود دارد چیره شوند تا بتوانند مسیر را برای نیروهای جوان و دارای ایده و اندیشه باز کنند.
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت‌های دانش بنیان حاضر در این گردهمایی گفت: امیدوارم ارتباطی که در این چند روزه شکل گرفته است را حفظ کنید. بدانید که صندوق نوآوری با تمام تلاش و ابزارهایی که دارد در خدمت شماست و شما نیز می‌توانید مسایل و نیازهای خود را با ما در ارتباط بگذارید.
وحدت در پایان یادآور شد: امیدوارم که مساله مالی، آخرین مشکل شرکت‌های دانش بنیان باشد؛ از همین رو اگر فکر می‌کنید در برقراری ارتباط با شرکت‌های بزرگ صنعتی، نیاز به تسهیل‌گری صندوق نوآوری وجود دارد، حتما ما را در جریان قرار دهید، چرا که مهمترین هدف صندوق نوآوری و شکوفایی برقراری ارتباط میان شرکت‌های بزرگ صنعتی و شرکت‌های دانش بنیان است.