۹۸۷
افتتاح کارخانه تولید انبوه فرآورده‌های سلولی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
۱۲۳
حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان سیاست کلان دولت است
۱ مرداد ۱۳۹۷

حمایت از برگزاری کارگاه های آموزشی در محل شرکت های دانش بنیان

۸۸به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی،صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف توانمندسازی و ارتقای کیفی شرکت های دانش بنیان، اقدام به حمایت از برگزاری دوره های آموزشی اختصاصی در محل شرکت های دانش بنیان می کند. در این خدمت، تمامی شرکت های دانش بنیان تولیدی نوع ۱ و تولیدی نوع ۲ با بیش از ۲۰ نفر نیروی انسانی می توانند دوره های آموزشی تخصصی موردنیاز را در محل شرکت خود برگزار و از حمایت های بلاعوض صندوق نوآوری و شکوفایی تا سقف ۵۰ میلیون ریال استفاده نمایند.

دفتر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی خدمت یادگیری شرکتی را با هدف  استفاده ی شرکت های دانش بنیان در سراسر کشور از خدمات توانمندسازی-خدمت یادگیری ارایه می نماید.

از تیرماه سال ۱۳۹۵ تا پایان خرداد ماه سال ۱۳۹۷، شرکت های دانش بنیان به میزان بیش از ۱۲۰۰۰ نفر ساعت آموزشی از حمایت های توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه یادگیری برخوردار شده اند. لذا در راستای برنامه راهبردی شرکت دانا به منظور توانمندسازی و کیفی سازی شرکت های دانش بنیان، ثبت نام جهت برگزاری دوره های آموزشی در مکان شرکت های دانش بنیان از تاریخ ۱۶ تیرماه سال ۹۷  انجام می شود.

جزئیات خدمت، اولویت بندی استان ها جهت ثبت نام و نحوه درخواست آن در پرتال توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی به آدرس CBD.NSFUND.IR و در منوی خدمات- یادگیری-یادگیری شرکتی به اطلاع شرکت های دانش بنیان رسیده است.