تسهیلات سرمایه در گردش خرد

site 1 در راستای گسترش تامین مالی و ارائه خدمات مختلف پولی – مالی به شرکت ­های دانش ­بنیان، صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری نظام بانکی کشور اقدام به ارائه تسهیلات سرمایه در گردش خرد به شرکت های دانش بنیان تولیدی نوع ۱ و ۲ و نوپای نوع ۱ و ۲ می نماید. لازم به ذکر است اخذ این تسهیلات بر اساس ضوابط و مصوبات شورای پول و اعتبار و مقررات جاری بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و از طریق بانک­های همکار می­باشد. شرکت های دانش بنیان در صورت داشتن اظهارنامه مالیاتی، نداشتن بدهی معوق یا سررسیدگذشته به سیستم بانکی کشور،عدم شمولیت در ماده ۱۴۱ اصلاحیه قانون تجارت، رفع سوءاثر از چک در صورت وجود چک برگشتی در سابقه شرکت و نداشتن بدهی معوق یا سررسیدگذشته به صندوق نوآوری و شکوفایی از این تسهیلات بهره مند خواهند شد. تسهیلات مذکور با شرایط ذیل اعطا می شود:
  1. سقف اعطایی این نوع تسهیلات (با توجه به اعتبارسنجی­های انجام شده) مبلغ ۳ میلیارد ریال می­باشد.
  2. نرخ سود این تسهیلات ۱۸% می­باشد.
  3. برای دریافت این تسهیلات نیاز به هیچ­گونه مسدودی گروه نقد به عنوان وثایق (مسدودی سپرده) نمی­باشد.
  4. برای دریافت این تسهیلات الزام به هیچ­گونه گردش­حساب در بانک عامل وجود ندارد.
  5. اعتبارسنجی و تعیین تضامین مورد نیاز برای اخذ این تسهیلات توسط بانک انجام خواهد شد.
  6. مدت زمان بررسی پرونده درخواست شرکت‌ها در صندوق نوآوری و شکوفایی از زمان تکمیل مدارک مورد نیاز حداکثر ۱۰ روز کاری خواهد بود.
متقاضیان محترم می توانند با ارسال درخواست خود به صندوق نوآوری و شکوفایی از مزایای این خدمت بهره­مند شوند. فایل راهنمای درخواست این تسهیلات در وب سایت صندوق به آدرس www.nsfund.ir موجود است. جهت دریافت فایل راهنما اینجا را کلیک نمایید شرکت های دانش بنیان می توانند جهت اخذ تسهیلات سرمایه در گردش خرد مراحل زیر را طی نمایند.
برای ثبت درخواست بر روی لینک زیر کلیک کنید http://automation.nsfund.ir