site 21
با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی صورت گرفت؛ حضور ۱۰ شرکت دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۹ دوبی
۱۶ مهر ۱۳۹۸
site 21
با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی صورت گرفت؛ انعقاد تفاهم نامه ۱۸۰ میلیارد ریالی در دومین روز گردهمایی فناورانه صنعت خودرو
۱۶ مهر ۱۳۹۸

با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی صورت گرفت؛ حضور ۶ شرکت دانش بنیان ایرانی در پاویون ملی ایران در نمایشگاه اکسپوفارم

site 21

site 21

پاویون ملی ایران در نمایشگاه دارویی دوسلدورف (Expopharm) آلمان برگزار و طی آن ۶ شرکت دانش بنیان داخلی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، موفق به ارائه دستاوردها و محصولات خود در این نمایشگاه شدند.
به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، در نمایشگاه اکسپوفارم که از ۳ تا ۶ مهر جاری در شهر دوسلدروف آلمان برگزار شد، برای دومین سال پیاپی پاویون ملی محصولات دانش بنیان ایران با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با حضور ۶ شرکت دانش بنیان داخلی برپا شد.
پاویون ملی ایران در نمایشگاه اکسپوفارم ۲۰۱۹، به همت شرکت تجارت هوشمند هیراد، در فضایی به متراژ ۶۰ متر مربع با حضور شرکت‌های «آرنا حیات دانش»، «بنیان سلامت اندیشان فردا»، «پاردیکان سرو»، «ماکیان دام پارس»، «میم دارو» و «نوآوری زیستی گویا» برگزار شد.
در این دوره از نمایشگاه دارویی دوسلدورف (Expopharm) شرکت‎های دانش بنیان ایرانی علاوه بر نشان دادن توانمندی‌های کشور در حوزه‌های فناوری، توانستند با سایر رقبا و همکاران خود در زیست بوم نوآوری و فناوری از سرتاسر جهان ارتباط برقرار و زمینه توسعه صادرات محصولات دانش بنیان را فراهم کنند.
در نمایشگاه امسال اکسپوفارم ۲۰۱۹، ۷۳۱ شرکت از ۳۸ کشور دنیا در حوزه‌های مختلفی از جمله تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات تشخیص طبی، نانوتکنولوژی و علوم زیستی حضور داشتند.
این نمایشگاه یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های تجاری حوزه دارو در اروپا به‌شمار می‌آید که به صورت سالیانه برگزار می شود. در نمایشگاه امسال بیش از ۲۷ هزار بازدیدکننده تجاری و ۵۰۰ غرفه‌دار در آن شرکت کردند.