logooooo-copy
بازدید از طرح کلان ملی سامانه پرتودهی چند منظوره گاما با تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی
۳۰ مرداد ۱۳۹۷
site 1
نماینده بناب در مجلس شورای اسلامی از صندوق نوآوری و شکوفایی بازدید کرد
۱۴ شهریور ۱۳۹۷

بازدید رییس دانشگاه خواجه نصیر از شتابدهنده تابستانه کسب و کار خواجه نصیر

site 1

site 1به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر صدیق خاکی رییس دانشگاه خواجه نصیر از شتابدهنده تابستانه این دانشگاه که در محل مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان در حال برگزاری است، بازدید کرد.

در این بازدید دکتر بهزاد سلطانی رییس صندوق نوآوری و شکوفایی، معاون پشتیبانی و توسعه منابع، مدیر حقوقی و همچنین مدیر امور مالی صندوق ایشان را همراهی کردند.

همچنین در این بازدید دکتر سلطانی ضمن اشاره به حمایت صندوق از شرکت های دانش بنیان گفت: اگر دانشگاه های ما خروجی شرکت دانش بنیان داشته باشند، مانند کشورهای پیشرفته می شویم. در سوئد و بسیاری از کشورهای اروپایی دانشجوهای سال دوم به بعد به دنبال ایده ای می گردند که بعد از تمام شدن درسشان یک شرکت دانش بنیان ایجاد کرده و شروع به تولید کنند. اگر این اتفاق برای ایران هم بیفتد، شک نکنید که تبدیل به یک کشور پیشرفته شده ایم. در دنیا نتایج تحقیقات را ثبت اختراع می کنند و آن را تجاری می کنند و دانشگاه ها از تحقیقاتشان شرکت درست می کنند و در شرکت ها سهام دارند.

رییس هیئت عامل صندوق در ادامه افزود: ما به دانشگاه ها می گوییم اگر شرکت دانشگاهی بزنید و تحقیقات دانشگاهی داشته باشید، ما با شما شریک می شویم و در بخش تجاری سازی آن پول می دهیم.

لازم به ذکر است این رویداد از ۲۳ مرداد شروع شده و تا ۱۴ شهریور سال جاری در مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان ادامه دارد.