۹۵۵
اقدامات حمایتی وزارت نفت از شرکت‌های دانش‌بنیان و پیشرو اعلام شد
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
حمایت از برگزاری کارگاه های آموزشی در محل شرکت های دانش بنیان
۱۶ تیر ۱۳۹۷

افتتاح کارخانه تولید انبوه فرآورده‌های سلولی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی

۹۸۷

۹۸۷اولین کارخانه تولید انبوه فرآورده‌های سلولی منطقه با هدف درمان برخی بیماری‌ها و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، در ایران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، کارخانه تولید انبوه فرآورده‌های سلول­ درمانی روز جاری با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مسئولان و دست­ اندرکاران حوزه صنعت و سلامت در محل کارخانه شرکت دانش ­بنیان سل تک فارمد افتتاح شد.

سلول درمانی به تزریق سلول‌های بدنی یا بنیادی در بافت های معیوب یا فاقد عملکرد جهت جایگزینی سلول های از بین رفته و ترمیم آنها اطلاق می شود.

شرکت سل تک فارمد مجری طرح “سلول درمانی” با استفاده از تأمین مالی صندوق نوآوری و شکوفایی اقدام به تکمیل تجهیزات خط تولید نموده است.

۶۵۴۷۲

تسهیلات مصوب صندوق نوآوری و شکوفایی برای تکمیل و راه اندازی این کارخانه در قالب خدمت پیش از تولید صنعتی، به مبلغ چهل و یک میلیارد (۴۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰) ریال با نرخ ترجیحی بوده است.

این پروژه جهت درمان بیماری­های سکته قلبی، آرتروز و مشکلات اسکلتی، سیستم عصبی و جوان­سازی و ترمیم ضایعات پوستی در فضائی بالغ بر ۱۳۰۰ مترمربع با ظرفیت اسمی سالانه ۴۵۰۰ ویال محصول در صورت استفاده از فرآورده سلولی خودی و ۵۰۰۰۰ ویال در صورت استفاده از فرآورده سلولی غیر خودی مشتمل بر پنج خط تولید مجزا، آزمایشگاه ­های کنترل کیفی، انبارهای داروئی، امکانات اتوماسیون و سرورهای کنترلی با حمایت مالی صندوق نوآوری و شکوفائی اجرا شده است.