۵۶۴
دعوت از وزارتخانه ها برای ایجاد صندوق خطرپذیر
۱۷ آبان ۱۳۹۶
ب
برپایی دومین پاویون ملی محصولات هایتک ایران در نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی ADIPEC
۲۰ آبان ۱۳۹۶

حمایت از حضور شرکت های دانش بنیان در پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی

سش

سش

صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه ملی نوآوری و فناوری ربع رشیدی که در تاریخ۲۰ الی ۲۴ آبان‌ به همت استانداری آذربایجان شرقی و منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی در شهر تبریز برگزار می شود، حمایت بلاعوض می نماید.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، دفتر توانمندسازی صندوق در قالب برنامه راهبردی توانمندسازی و کیفی سازی شرکت های دانش بنیان، اقدام به ارائه حمایت های بلاعوض از حضور مستقل و کیفی شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه های تخصصی ملی نموده است.

دفتر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی در فهرست اولیه نمایشگاه های خود، ۲۷ نمایشگاه تخصصی ملی را به عنوان نمایشگاه های مورد حمایت جهت حضور مستقل و کیفی شرکت های دانش بنیان اعلام نموده است که نمایشگاه ملی نوآوری و فناوری ربع رشیدی نیز در میان این نمایشگاه ها قرار دارد. میزان حمایت بلاعوض از حضور هر شرکت دانش بنیان در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی به میزان ۷۰ درصد هزینه کرد حضور و تا سقف ۵۰ میلیون ریال می باشد.

تاکنون حدود ۱۵ شرکت دانش بنیان درخواست خود را جهت حمایت از حضور در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی از طریق سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی ارسال نموده‎اند.

شرایط تکمیلی دریافت حمایت های بلاعوض در پورتال توانمندسازی به آدرس cbd.nsfund.ir اطلاع رسانی شده است که شرکت های دانش بنیان از آن طریق می توانند درخواست دریافت حمایت بلاعوض خود جهت حضور در نمایشگاه‎های تخصصی ملی را ارائه نمایند.