سش
حمایت از حضور شرکت های دانش بنیان در پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی
۱۷ آبان ۱۳۹۶
ط
وزیر علوم: صندوق نوآوری و شکوفایی در خدمت نخبگان و فناوران میهن اسلامی است
۲۱ آبان ۱۳۹۶

برپایی دومین پاویون ملی محصولات هایتک ایران در نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی ADIPEC

ب

ببه گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، دومین پاویون ملی محصولات و خدمات های‌تک ایران در نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی ADIPEC2017 با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری کارگزار صندوق به عنوان مجری در تاریخ های ۲۰ الی ۲۳ آبان ماه سال جاری در شهر ابوظبی امارات بر پا گردید.

نمایشگاه ادیپک یکی از بزرگترین رویداد نـمــایـشـگــاهی جهان در حوزه نفت، گاز و مسائل وابسته به آن می باشد و هر ساله تعداد زیادی از متخصصان و فعالان این حوزه را از سرتاسر جهان گرد هم می‌آورد تا آخرین دستاوردها و نوآوریهای  خود را در این حوزه برای علاقمندان به نمایش بگذارند. در سال ۲۰۱۶ تعداد ۲۰۰۰  شرکت از کشورهای مختلف در این نمایشگاه بعنوان غرفه‌دار به معرفی محصولات خود پرداختند و در حدود ۱۰۰ هزار بازدید کننده از ۱۲۰ کشور جهان از نمایشگاه بازدید کردند. نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی همه ساله مخاطبان حرفه ای نفت و گاز با قدرت خرید واقعی را به خود جذب می نماید و بیش از ٩.٧۶ میلیارد دلار معامله در محل این نمایشگاه انجام می شود.

شش شرکت دانش‌بنیان در فضایی در حدود ۶۰ متر و با حمایت مشترک صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری در این نمایشگاه حاضر می‌باشند. حمایت های ارائه شده ۷۰ درصد از هزینه‌های اجاره غرفه، غرفه‌سازی و حمل و نقل تجهیزات نمایشگاهی شرکت های دانش بنیان را پوشش می دهد.